thestand.co.il

מתקני תצוגה – כל המתקנים לתצוגה מושלמת

מתקני תצוגה – כל המתקנים לתצוגה מושלמת מגוון מתקני התצוגה עבור מוצרים שונים הינו רחב כך שלא משנה הם הנכם רוצים להציג עם מתקנים מותאמים ואיכותיים שום מוצר לא ייעלם מהעין   חברות ישראליות בתחום מציעות מגוון רחב של מתקני תצוגה שונים המיועדים למוצרים רבים ושונים, בין אם מדובר אודות ציוד לביתנים, אירועים או תערוכות, תוכלו למצוא מגוון..


עיצוב דוכנים – המדריך המלא באתר זה

עיצוב דוכנים – המדריך המלא באתר זה עיצוב חכם של דוכני מכירה ישפיע על הקונה לרכוש את מוצרי הדוכן ועם עיצוב פונקציונאלי והצגת מוצרים באופן נכון, אין שום סיבה שלא תמכרו ותרוויחו כסף טוב   דוכן מכירה טוב הוא דוכן מושך עיניים וכזה אשר קשה מאוד להתעלם ממנו או לעבור לידו מבלי להציץ מה מוכר הדוכן ומה המחירים אפילו אם רק לצורך..


סטנדים לתערוכות – ככה עושים את זה היום

סטנדים לתערוכות – ככה עושים את זה היום להיראות מקצועיים, אמינים ומזמינים. זוהי המטרה של סטנד בתערוכה. עם המגוון הקיים היום, אתם רק צריכים לבחור את זה המתאים לכם. שיווק עצמי מתחיל עכשיו בכל תערוכה באשר היא, כאשר אנחנו באים להציג את המוצר שלנו, אנחנו רוצים להיראות במיטבנו – להציג אותו בצורה ראויה ומעניינת, למשוך קהל ולשמור על..


סטנדים לאירועים – מעמידים אותך במרכז האירוע

סטנדים לאירועים – מעמידים אותך במרכז האירוע בתערוכות ואירועים הסוד הוא בבולטות. מצד אחד, אנחנו לא רוצים להאפיל על אחרים, אבל אנחנו רוצים להיראות במיטבנו ולשווק את עצמנו בכל אירוע ותערוכה באשר הם עיצוב סטנדים זה לא עניין של מה בכך. כשמחליטים למקם סטנד במקום מסוים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון הרבה משתנים, ובהתאם להם להחליט איזה סטנד יהיה..


דוכנים להשכרה - החברות שיעשו עבורכם את האירוע

פעם הבאה שאתם עושים אירוע דאגו כי האורחים ירגישו כמו במסיבה אמיתית עם השכרת דוכנים מיוחדים לבירה, קפה, קרפים, צמר גפן מתוק ועוד אפשרויות רבות לאירוע מפוצץ ומהנה מתמיד במאמר זה החלטנו  לסקור בין 3 חברות שונות המציעות דוכנים אלא כדי שתוכלו לבחור איזו הצעה הינה הטובה ביותר..


סטנדים לבגדים - ספר לי איך הבגד מסודר, ואספר לך איך הוא נמכר

סטנדים לבגדים - ספר לי איך הבגד מסודר, ואספר לך איך הוא נמכר מחקרי צרכנים מוכיחים שאנו כקהל לקוחות מושפעים מאוד לא רק מאיכות הסחורה בחנות אלא גם מהאופן שבו היא מסודרת. חנות מסודרת ואסטתית תניע אותנו למכירה הרבה יותר מאשר חנות מבולגנת ולא מנוצלת היטב כל בעל חנות חדשה צריך לתת את הדעת לגבי סוגיית העיצוב, שכן היא זו שתאפשר לו להציג את הסחורה..


על פודיום, מול טלפרומטר, לתת את מכירת חייכם

על פודיום, מול טלפרומטר, לתת את מכירת חייכם בנימין נתניהו משמש לא פעם מוקד לביקורות ותלונות, אך לזכותו יאמר שהוא אחד הפוליטיקאים היחידים שהם באמת נואמים בחסד ובטבעיות, שכן רק בשנת 2009 התנסה נתניהו לראשונה בטלפרומטר בנאומיו. עד אז, נהג נתניהו להקריא את דבריו מתוך טיוטות שהכין על גבי דפי נייר כשזה נוגע לכישורי נאום, נהוג לחשוב שאו שיש..


דוכני אוכל - איך הופכים דוכן למסעדה קטנה?

דוכני אוכל - איך הופכים דוכן למסעדה קטנה? דוכני מזון זכו להערכה מחודשת בקרב כלל הציבור, רבות הודות לשילובם בענף האירועים הישראלי. כתוצאה מכך, מרבית דוכני המזון מציגים היום רף גבוה מאוד של איכות, הן ברמת המוצרים הנמכרים בהם והן ברמת תודעת השירות, ולמעשה כיום מדובר בטרנד קולינרי לכל דבר מאחר שדוכני אוכל הינם מוצר פופולרי כל כך, יזמים..


פודיום - הדרך אל הנאום עובר כאן

פודיום - הדרך אל הנאום עובר כאן מי היה מאמין שהפודיום ממנו נואמים היום נשיאים וראשי ממשלה באמצעות מסכי מחשב שקופים, נמצא בשימוש עוד מימי יוון העתיקה? למרות שמומחים לשפת גוף טוענים כי עדיף למרצה לא ליצור חיץ בינו לבין הקהל, כדי לייצר קשר אישי יותר, פודיום או דוכן נאומים, הוא כמעט שם נרדף לנאום והרצאה. יש משהו במראה של..


רול אפ - לגלגל את הפרסום לכל מקום

הרול אפ הוא שיטת התצוגה השיווקית הנפוצה ביותר בשוק בישראל. יבואנים דיווחו על מכירה של 5000 יחידות רול אפ בחודש, וזאת ללא ספירה של יבוא עצמי.   מחירו של מתקן תצוגה מסוג רול אפ בשנות התשעים כאשר הובא לישראל לראשונה מאירופה היה מעל 400 דולר ליחידה. מאז ייצורו עבר לסין והמחירים ירדו..


מערכות תצוגה - גם ריהוט חנויות מוכר

מערכות תצוגה  - גם ריהוט חנויות מוכר אם עיצוב לוכד את העין, אז מתקני תצוגה גורמים ליד לקחת את מה שהעין רואה.  כן, גם הנוחות של הלקוח תורמת למכירה. מערכות תצוגה חיוניות לא רק מבחינה פונקציונלית. מתקני תצוגה מהווים מעל ל-90% מן הריהוט הנראה לעין הלקוח במרבית החנויות ובתי העסק שמתרכזים במכירת סחורה, ולכן בין אם אתם בעלי..


עיצוב נקודת מכירה- יצירת חווית קנייה אחרת

בעידן בו נקודות מכירה הן משמעותיות כמו החנויות עצמן, יש חשיבות עצומה לאופן בו מעצבים את הנקודה ולמקום בו ממקמים אותו סיבוב קצר בכל קניון, מגלה, שחלק גדול מהמאמץ של החברות הגדולות במשק (עיתונים, חברות סלולר, חברות טלוויזיה ועוד) מופנה אל קהל הלקוחות, לא דרך חנויות קבועות, אלא דרך..


סטנדים לחנויות - להוביל את הלקוח למוצר

סטנדים לחנויות - להוביל את הלקוח למוצר התפתחות השיווק והכנסתו לכל תחום בחיינו שינתה את מראה החנויות, המוצרים והשירות. אחד הנושאים שלא שמו לב אליהם בעבר ובעקבות השיווק עברו שינוי גדול הם סטנדים לחנויות. בעבר לא ייחסו חשיבות גדולה לסוגי סטנדים לחנויות, כל הסטנדים היו זהים באותו הצבע והצורה לא משנה מה היו מציגים עליהם. כיום לכל חנות..


דוכנים להשכרה - איך עושים את זה נכון

דוכנים להשכרה - איך עושים את זה נכון ב-250 שקל יש לכם דוכן מושכר, עכשיו כל מה שאתם צריכים להחליט זה מה לעשות איתו אם אתם מתכננים אירוע רב משתתפים בקרוב, לא משנה אם מדובר בבריתה, חתונה, אירוע לעבודה, מסיבת יום הולדת גדולה או סתם מסיבה ללא שום סיבה בוודאי תצטרכו דוכנים מסוגים שונים, לשם כך תוכלו להשתמש בשירותי חברות אשר..


כל מה שצריך לדעת על דוכנים

בעבר הם ישבו בעיקר בשוק או בירידים, כיום אפשר למצוא אותם בכל רחוב וקניון ובאמתחתם מוצרי יוקרה אם בעבר דוכנים היו נחשבים למקומות שפחות כדאי לרכוש בהם מוצרים, היום ההפך הוא הנכון, דוכנים מוכרים מוצרים איכותיים כמו בכל חנות וברוב המקרים במחירים זולים בהרבה. סוגי..


חשיבות מיקומם של דוכנים בתערוכות

בשירם של מוניקה סקס, הר של בייגלה, הם מספרים על בחור שפתח דוכן וגמר בבית סוהר. בשביל שלא תגמרו כמוהו, הנה כמה עצות לפתיחת דוכן כחוק במשך השנה יש לחברות העסקיות השונות, הזדמנויות לצאת אל הרחוב ולאפשר לציבור הרחב להכיר אותן ואת המוצרים שלהן, זאת באמצעות הקמת דוכנים בחוצות הערים, במרכז קניות או..


מתקני תצוגה - המדריך השלם

מתקני תצוגה - המדריך השלם למתקני תצוגה יש מטרה מאוד ברורה, לגרום לכם להתקרב ליצירה ולהביט בה או לקחת מהמתקן מוצר לרכישה. במילים אחרות, מתקני תצוגה הם הסייד קיק הכי טוב שיש מטרתם של מתקני תצוגה להציג בדרך הטובה ביותר יצירת אומנות או מוצר למכירה. כולנו נתקלים מדי יום במתקני תצוגה רבים גם מבלי לשים לב לכך. אך, אנחנו כן..


סטנדים - המדריך השלם

סטנדים - המדריך השלם סטנד תצוגה לא רק בא להציג את מרכולתנו אלא הוא מספר סיפור, סיפור של הצלחה אם אתה לא שם אתה לא קיים, זועקים לנו אנשי הפרסום והשיווק. ובכן גם אם אנחנו שם, אנחנו צריכים לדעת איך להיות שם ומה לעשות שם. אחד הכלים בו אנחנו יכולים להיעזר כדי להצליח "שם" הוא באמצעות סטנדים, שיציגו את..


Copyright © 2021 thestand.co.il כל הזכויות שמורות
אתר סטנד מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הסטנדים
מתעניינים במתקני תצוגה? מלאו את הטופס וקבלו 3 הצעות בחינם
אנחנו עובדים עם חברות מתקני תצוגה בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!